Eğitim Başvurusu

Eğitim planlamalarımız, Milli Eğitim Bakanlığı ile yürüttüğümüz işbirliği kapsamında, başvuruda bulunan okullardaki sınıflarda gerçekleşmektedir. Eğitimlerimizin gerçekleşmesi içine en az 25, en fazla 30 katılımcı gerekmektedir.

Başvuru sayfamızdaki formu eksiksiz olarak doldurup paylaştığınızda, Vakıf operasyon birimimiz sizinle iletişime geçerek, gerekli organizasyonu yapacaktır.

Eğitimin sonunda, katılımcı öğretmenlere MEB onaylı katılım sertifikası verilmektedir.

Eğitimlerimiz ücretsizdir.

Öğrenen Lider Öğretmen

Bu eğitimde, öğretmenlerin entelektüel, kişisel, mesleki, duygusal ve sosyal gelişimlerinin desteklenmesi hedeflenmektedir. İçerik, öğretmenlerin bilgiyi değil, öğrenmeyi öğreten liderler olarak gelişmeleri amacıyla oluşturulmuştur.

devamını oku

Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı

Bu eğitimde, eğitim yöneticilerinin, öğrencilerin başarısını ve öğretmenlerin sürekli gelişimini merkeze almaları ve okullarını verimli öğrenme ortamlarına dönüştürmeleri için gereken bilgi ve becerilerinin desteklenmesi hedeflenmektedir.

devamını oku

5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Programı

Programın Uygulanacağı İller: Adana, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin, Samsun

devamını oku

Ögretmenin Kimyasi

Bu eğitimde, lise kimya dersi öğretmenlerinin alternatif ve yaratıcı fen eğitimi konularında bilgilerini arttırarak disiplinler arası eğitim yöntem ve tekniklerini sınıflarında uygulayabilir olmaları hedeflenmektedir.

devamını oku

Yaratıcı Çocuk Yaratıcı Beyin

Bu eğitimde öğretmenlerin, kendi yaratıcılık potansiyellerinin farkına varmaları, sınıflarında yaratıcı ve inovatif yöntemler kullanarak, öğrencilerinin bu becerileri kazanmalarına destek vermeleri hedeflenmektedir.

devamını oku

Çözüm Odaklı İletişim

Bu eğitimde, öğretmenlerin sınıf içinde öğrencilerle iletişimlerini güçlendirecekleri, kendi duygu, düşünce ve davranışlarına odaklanarak süreçte yaşananları gözden geçirecekleri etkinliklere yer verilmiştir.

devamını oku