Haberler

Bu sayfadan Öğretmen Akademisi Vakfı hakkında en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Şu an 2016 tarihinde yayınlanmış haberlerin 1. sayfasını görüntülüyorsunuz. Bu tarihte toplam 12 haber 2 sayfada listelenmiştir.

Öğretmen Akademisi Vakfı ve Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) iş birliği kapsamında tohumları 2014 yılında ekilen “Eğitime Destek Geleceğe Yatırım” projesinin ikinci fazında, ICF akreditasyonuna sahip profesyonel koçlar, eğitimcilere ve öğretmenlere kişisel ve mesleki gelişimlerine destek amaçlı koçluk hizmeti vermeye devam ediyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından düzenlenen ÖRAV Sohbetleri’nin Eylül ayı konuğu yazar, hekim, oyuncu ve senarist Ercan Kesal, 29 Eylül’de öğretmenlerle bir araya geliyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından düzenlenen ÖRAV Sohbetleri’nin ilk konuğu Ahmet Naç, 12 Mayıs’ta öğretmenlerle buluşuyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü ve Jean Monnet Mükemmeliyet Merkezi tarafından, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen “Okulda Avrupa Değerleri” Projesi öğretmen çalıştayları, 20-23 Haziran ve 27-30 Haziran tarihleri arasında Bilgi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Eğitimcilerin gelişimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk ve tek sivil toplum kuruluşu Öğretmen Akademisi Vakfı, özel okul kurucu ve yöneticilerini “birkeniki” projesinin tanıtım etkinliğine davet ediyor.

1 2 Sonraki