Haberler

Bu sayfadan Öğretmen Akademisi Vakfı hakkında en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Şu an 2018 tarihinde yayınlanmış haberlerin 1. sayfasını görüntülüyorsunuz. Bu tarihte toplam 7 haber 1 sayfada listelenmiştir.

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) her ay konusunda bir uzmanı ağırladığı etkinliği “ÖRAV Sohbetleri”nin Nisan ayı konuğu akademisyen ve çevirmen Prof. Dr. Hülya Uğur Tanrıöver olacak. Toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda sunum yapacak olan Uğur Tanrıöver, 25 Nisan Çarşamba günü saat 18.30 – 20.00 arasında SALT Galata’da dinleyicileriyle buluşacak.

ÖRAV’ın Dow Türkiye iş birliğiyle yürüttüğü “Öğretmenin Kimyası” projesi, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk ödülleri kapsamında “Etkililik” ödülünü kazandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde, TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen de açılış konuşması gerçekleştirdi. Dow Türkiye, sosyal sorumluluk projeleriyle ödüle layık görülen 10 şirketten biri olarak yer aldı.

Öğretmen Akademisi Vakfı ve Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) iş birliği kapsamında tohumları 2014 yılında ekilen “Eğitime Destek Geleceğe Yatırım” projesinin üçüncü fazında, ICF akreditasyonuna sahip profesyonel koçlar, eğitimcilere ve öğretmenlere kişisel ve mesleki gelişimlerine destek amaçlı koçluk hizmeti vermeye devam ediyor.

1