Etkinliklerimiz

Yürüttüğümüz eğitim programlarımızın yanı sıra, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz şenlikler, sohbetler, atölyeler ve kampanyalarla da, öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı amaçlıyoruz.

ÖRAV Eğitim Şenliği

Her sene Öğretmenler Günü kapsamında düzenlediğimiz ÖRAV Eğitim Şenliği’mizin amacı, konuklarımıza hem eğitici, hem de eğlenceli bir program sunabilmek.

devamını oku

Yarıyıl Atölyeleri

21 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ÖRAV Yarıyıl Atölyeleriyle, öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmayı sürdürüyoruz. 

devamını oku

ÖRAV Sohbetleri

Farklı sektörlerden gelen; meslekleri, hobileri, tutku ve azimleriyle kendilerini bulundukları yerden ileriye taşımayı başarmış bireyleri konuşmacı olarak davet ettiğimiz ÖRAV Sohbetlerinin hedefi; katılımcı öğretmenlerin farklı vizyonlarla …

devamını oku

Yardımseverlik Koşusu

İYİLİK PEŞİNDE KOŞ!

ÖRAV Gönüllüleri olarak her sene İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonuna katılarak koşuyoruz ve bu koşumuzu da bir bağış kampanyasına çevirerek, yeni projelerimiz için maddi kaynak yaratıyoruz.

devamını oku

Fark Yaratan Öğretmen

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, öğretmenlerin değerinin yeniden gündeme gelmesi amacıyla başlattığımız kampanyamıza gösterilen yoğun ilgi saysinde, projeyi her sene tekrarlama kararı aldık.

devamını oku